Galeria Pełna Inspiracji
20.02.2015

Wyjatkowa okazja - zapraszamy do Salonu!

 

30.01.2015

Łóżko piętrowe Spot by VOX zdobyło prestiżową nagrodę iF DESIGN AWARD 2015 w kategorii Home Furniture.

 

Senpo łóżka i materace

Giant Meble

Al. Brucknera 32/34

51-411 Wrocław

tel.kom. (+48) 71-756-90-57

mail: wroclaw@senpo.pl

http://markowe-materace.pl/

 


Posiadamy w sprzedaży materace przodujących na rynku producentów takich jak Janpol, Relaks, Materasso, Hilding i Dunlopillo. Zajmujemy się również produkcją i sprzedażą wysokiej jakości łóżek drewnianych i tapicerowanych pod indywidualne zamówienie klienta.

Wiemy, jak ważna jest fachowa i miła obsługa czy profesjonalna wiedza. Sami, jako klienci cenimy sobie terminowość dostaw i jakość zakupionych produktów. Wszystkie te doznania przekładamy na naszych klientów i obsługujemy ich tak, jak i my chcielibyśmy być traktowani w każdym sklepie. Zadowolony klient to nasza najważniejsza wizytówka.

Szacunek dla klientów i ich pieniędzy okazujemy poprzez fachowość, solidność, najwyższą jakość oferowanych produktów, świetnie wyszkolony zespół sprzedawców i profesjonalne doradztwo.

Oferujemy wykonanie materaca czy łóżka według wymiaru, a także gwarantujemy Państwu dostawę w umówionym terminie oraz fachowy montaż zakupionego towaru.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Opolu, a także naszych serwisów internetowych: www.markowe-materace.pl, www.markowe-koldry.pl oraz www.premium-beds.pl.

MIEJSCE NA PLANIE

« poprzedni | następny »
« wróć