Galeria Pełna Inspiracji

Senpo łóżka i materace

Giant Meble

Al. Brucknera 32/34

51-411 Wrocław

tel.kom. (+48) 71-756-90-57

mail: wroclaw@senpo.pl

http://markowe-materace.pl/

 


 

Znajomość potrzeb rynkowych doprowadziła do współpracy z najlepszymi producentami materacy. Posiadamy w sprzedaży materace od przodujących na rynku producentów takich jak Janpol, Relaks, Sembella, Dimaflex, Metzeler.

Wykonujemy również łóżka drewniane i tapicerowane pod indywidualne zamówienie klienta. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości łóżek drewnianych i tapicerowanych.

W naszej ofercie znaleźć można łóżka dębowe , łóżka olchowe, łóżka tapicerowane w skórach naturalnych, łóżka obite materiałem a także wykonane z innych rodzajów drewna i tapicerki modele.

Zadowolony klient to nasza najwyższej jakości wizytówka, dlatego dbamy o każdego indywidualnie.

Wiemy jak ważna jest fachowa i miła obsługa czy profesjonalna wiedza. Sami, jako klienci cenimy sobie terminowość dostaw i jakość zakupionego produktu. Wszystkie te doznania przekładamy na naszych klientów i obsługujemy ich tak jakbyśmy i my chcieli być być potraktowani w każdym sklepie.

Szacunek dla klientów i ich pieniędzy okazujemy poprzez fachowość, solidność, najwyższą jakość oferowanych produktów, świetnie wyszkolony zespół sprzedawców i profesjonalne doradztwo.

Oferujemy wykonanie materaca czy łóżka według wymiaru jaki zażyczy sobie klient a także gwarantujemy Państwu dostawę w umówionym terminie oraz montaż zakupionego towaru, wykonany przez fachowców.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu.
SENPO to gwarancja niskiej ceny i wysokiej jakości.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszych serwisów internetowych: www.studio-inspiracji.pl oraz www.markowe-materace.pl

MIEJSCE NA PLANIE

« poprzedni | następny »
« wróć