Stolarnia Da Vinci

Logotyp_Da_Vinci_B&W_Stopka

Od 1992 roku tworzymy indywidualne realizacje najbardziej wymagających projektów wnętrz oraz mebli. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz doskonale wyszkolonym fachowcom dopasowujemy swoją ofertę do potrzeb każdego klienta. Kładziemy ogromny nacisk na każdym etapie produkcji- zaczynając od szkicu, kończąc na montażu każdego detalu. Współpracujemy z architektami wnętrz i projektantami przemysłowymi, klientami biznesowymi oraz indywidualnymi.  

Oferujemy spersonalizowane projekty w najlepszej jakości. 
Pod naszym szyldem Stolarnia Da Vinci mogą Państwo również znaleźć ofertę niemieckiej firmy Bauformat, która proponuje sprawdzone kuchenne aranżację.

www: www.stolarniadavinci.pl
e-mail: biuro@stolarniadavinci.pl    
Ig: www.instagram.com/stolarnia_davinci/


 

bauformat_logo600

 

Niewątpliwie kuchnia stanowi centralny punkt każdego domu, stając się wizytówką jego mieszkańców. Niezależnie od tego, czy Twoim priorytetem w urządzeniu kuchni jest jej funkcjonalność czy reprezentacyjny wygląd – oferta firmy Bauformat obejmuje każdy rodzaj zabudowy i uwzględnia każdą wielkość pomieszczenia oferując indywidualne rozwiązania dostosowane do budżetu Klienta. Połączenie rozwoju technicznego z długoletnim doświadczeniem stanowi podstawę naszej produkcji, i troska o to, by kupujący otrzymał swoją wymarzoną kuchnię dostosowaną do potrzeb i spełniającą indywidualne oczekiwania jest naszym priorytetem.


ul. Krzywoustego 68
Poznań 61-144
tel./fax: 61 877 04 93
www: www.bauformatpoznan.pl
e-mail: salon@bauformatpoznan.pl


Galeria

_MG_4672
salon+(3)
salon+(1)
IMG_1806
IMG_1803
DSC_1860
DSC_1816
DSC_1777
_MG_9340